Konkurranse!

  • 30.05.2013 - 16:18


Hei dere!
Utrooolig lenge siden jeg har hatt en konkurranse på bloggen, så jeg tenkte jeg kunne starte en med det samme!  

Jeg deler ut hele 5 heldige vinnere som får hvert sitt sett med Shampoo og Balsam for både farget, tykt og tynt hår! Så jeg er helt forsikret om at dere får den shampooen og balsamen som passer akkurat DEG! ♥ Jeg er selv superfornøyd med Pantene Pro-v, å akkurat nå er det ingen andre produkter jeg bruker.
Alt dere trenger å gjøre for å delta i konkurransen er å følge meg på facebook siden min HER!

Når dere har gjort dette, skriver dere mailen deres i kommentarfeltet! Konkurransen avsluttes neste Torsdag!

Lykke til 

AVSLUTTET

-A9

martegranlund 30.05.2013 kl.16:27

marteass@live.no :-)

Jenny Johannessen 30.05.2013 kl.16:31

Gjort!

jj-fcb@hotmail.com

Agnete Bystrøm 30.05.2013 kl.16:32

Har gjort det!

Håper jeg vinner og jeg DIGGER bloggen din! <3

agnete.97@hotmail.com

Therese 30.05.2013 kl.16:33

theresehoffhansen@hotmail.com

gjort :)

Marte berg 30.05.2013 kl.16:33

Mnb@123.no

Charlotte 30.05.2013 kl.16:36

charlotte.rud97@hotmail.com

Mari 30.05.2013 kl.16:36

marilienbogar97@hotmail.com

Erica 30.05.2013 kl.16:40

Floke@live.no

Nathalie 30.05.2013 kl.16:41

Nathal98@hotmail.com

Susanne Ormerod 30.05.2013 kl.16:43

Jeg er med!:)

susanne.ormerod@hotmail.com

oda 30.05.2013 kl.16:44

oda.ers@hotmail.com <3<3<3 pick me babeh

Liv-Runa Helgeland :) 30.05.2013 kl.16:44

Livrh@msn.com

Alexandra Jansen 30.05.2013 kl.16:47

For en fin premie, krysser fingrene for at jeg vinner ;)

Alexandra.s@live.no

Caroline pettersen 30.05.2013 kl.16:48

Pettersenx3@hotmail.com

30.05.2013 kl.16:48

kaja-danser@hotmail.com :)

Reidun 30.05.2013 kl.16:52

reidunvs@online.no

ANNELI 30.05.2013 kl.16:53

Har gjort det :) er med!

anneliaalandblogg@hotmail.com

Frida 30.05.2013 kl.16:54

Frida-fri-00@hotmail.com

Ida 30.05.2013 kl.16:55

imz_96@hotmail.com

Marielle Larsen 30.05.2013 kl.16:55

Jeg er med!

mariellelarsen@hotmail.no

Isabel 30.05.2013 kl.16:58

Issator@hotmail.com :-)

Emi Lie 30.05.2013 kl.17:01

er med!

emilielulz@live.no

silje marie 30.05.2013 kl.17:03

Likt siden din :D!

silhalf@hotmail.com

Tina 30.05.2013 kl.17:05

Tina_haandball@hotmail.com

Victoria Müller 30.05.2013 kl.17:05

liktliktlikt!

vic.muller12@hotmail.com

tiril 30.05.2013 kl.17:07

har gjort!

tiril.knutsen@hotmail.com

Cathrine LD 30.05.2013 kl.17:08

lowercathrine@gmail.com

Jeg er med :D

Amanda Berland 30.05.2013 kl.17:09

Har hørt mye bra om disse produktene, hadde vært gøy å vinne slik jeg kunne fått testet dem ut:-D krysser fingrene!

amandaberland@gmail.com

Stine Øie 30.05.2013 kl.17:09

stine.or@hotmail.com

du er så utrolig pen, virkelig naturlig pen! :-)

Emilie R 30.05.2013 kl.17:12

:)

emilie_vif@hotmail.com

Andrine 30.05.2013 kl.17:15

Ååh! Dette passet meg perfekt!! Har utrulig slitt hår nå pga mye farging... Håper jeg vinner :)

andrine.v.romestrand@hotmail.com

Marte 30.05.2013 kl.17:18

Mostnas@msn.com

Kaja Gray 30.05.2013 kl.17:20

Fulgt deg lenge allerede!

onekaja@hotmail.com

Silje 30.05.2013 kl.17:24

Har likt :-) siljejohansen@live.no :)

emma bækkelund 30.05.2013 kl.17:34

jeg er med!

Sigrid 30.05.2013 kl.17:38

siggje@gmail.com

jippijeei

MALLI - martine laiti 30.05.2013 kl.17:38

har likt :D

martinelaiti@hotmail.com

hannahborge 30.05.2013 kl.17:42

hannah-iren@hotmail.com! :)

Matilde 30.05.2013 kl.17:42

Er med :) bang.matilde@gmail.com

Ingvild Holm 30.05.2013 kl.17:43

Ingvildholm@hotmail.com

Rebekka 30.05.2013 kl.17:45

Rebekkaell@hotmail.com

Ingrid 30.05.2013 kl.17:53

Jeg er med! Utrolig bra premie:-)

Ingridk1711@hotmail.com

Hanne T. 30.05.2013 kl.17:53

hanne_tve@hotmail.no

madelen lona 30.05.2013 kl.17:59

Har likt:) er med!

Andrea Sapara 30.05.2013 kl.18:01

Ro-aamod@online.no

Trenger virkelig de produktene til mitt slitene lange hår! haha

elsker bloggen din :-)

Thina 30.05.2013 kl.18:03

jeg er med! :D

thina.kristiansen@hotmail.com

Gunvor 30.05.2013 kl.18:11

Jeg er med ;)

gunvor_huso@hotmail.com

Kristin Sjøthun 30.05.2013 kl.18:31

Er med!:)

sirknit@hotmail.com

Katrine Meinseth 30.05.2013 kl.18:36

Er med:)

Camilla 30.05.2013 kl.18:37

Jeg er med :)

Camlok96@hotmail.com

Aurora 30.05.2013 kl.18:42

Jeg er med! :)

Sofia Bjerke 30.05.2013 kl.18:44

Jeg er med! ❤ sofia-bjerke@hotmail.com

Ingrid 30.05.2013 kl.18:47

ingridskudal@hotmail.com :)

Åse Håheim 30.05.2013 kl.19:06

aase-hm@hotmail.com

anja 30.05.2013 kl.19:08

anjamundsen@hotmail.com

Kristine Elisabeth 30.05.2013 kl.19:14

Jeg er med :-) kristine97@live.no

Cecilie Lykke 30.05.2013 kl.19:17

Ceciliedanielsen_12@hotmail.com :-)

Fikk shampooen og balsamen i posten da man kunne få dette via en facebookside for en stund siden (dessverre tom nå..) og ble overrasket over for fint håret blir etter du har vasket det. Skikkelig glansfullt :-)

Oda Constanse 30.05.2013 kl.19:17

odaholmen@hotmail.co.uk

Andrine 30.05.2013 kl.19:22

Andrine_isolde@hotmail.com

Tone Solbakken Borgan 30.05.2013 kl.19:26

I want :-)

tone_borgan@hotmail.com

Helene Haugen 30.05.2013 kl.19:48

Helenehaugen@outlook.com

Hannah Høydal 30.05.2013 kl.19:49

Gjort! hannah-e@online.no

Karoline 30.05.2013 kl.19:50

Likte siden din for eeevigheter siden, så det var allerede på plass :)

lunde95@hotmail.com

Therese Hansen 30.05.2013 kl.19:57

gjort!!

tarathh@hotmail.com

30.05.2013 kl.20:10

martheg_98@hotmail.com

Rannveig W. Nordhagen 30.05.2013 kl.20:14

rannveigwnordhagen@gmail.com

Ane & Marte 30.05.2013 kl.20:15

marteolaug@hotmail.com

30.05.2013 kl.20:20

Camilla_nundal@live.com

Marie Svardal 30.05.2013 kl.20:24

svardal94@gmail.com! Finner aldri en serie jeg er fornøyd med, så håper på dette! :)

Sunniva 30.05.2013 kl.20:28

Jeg er med :D

sunniva_berge@hotmail.com

Marita 30.05.2013 kl.20:29

Jeg har likt siden :) Håper jeg vinner

Kathrine Louise 30.05.2013 kl.20:35

Så gøy med konkurranse!!

kathrinelindsholm@hotmail.com

Tuva 30.05.2013 kl.20:41

tuva.svare@sdsl.no :)

Pia Holmen 30.05.2013 kl.20:45

Jeg er med! :-))

rebekkarinnan 30.05.2013 kl.20:47

jeg er med! rebekka.sofie@hotmail.com :-)

Rakel 30.05.2013 kl.21:02

Likt, e med : )

rakel_r_m@hotmail.com

30.05.2013 kl.21:02

matilde.osaland.muis@gmail.com

Emilie 30.05.2013 kl.21:08

Emmern er med

emilie_may@hotmail.com

June 30.05.2013 kl.21:10

Eg er med! :-D

Anna 30.05.2013 kl.21:11

Jeg er med!

annagr08@hotmail.com

Amalie Mathisen 30.05.2013 kl.21:14

Jeg er med ass, a9!

amalie-mm@hotmail.com

Kornelia 30.05.2013 kl.21:15

Likte siden din, hvis det var det som vi skulle gjøre. Fant ikke følge knappen. Håper det var riktig, haha!

annakorneliablogg@hotmail.com

madeleineh 30.05.2013 kl.21:21

har likt

madell9@hotmail.com

Ida Tøsdal 30.05.2013 kl.21:32

idatos@hotmail.com :)

Cathrine 30.05.2013 kl.21:47

Cathrineblogg1998@hotmail.no

Lelaw 30.05.2013 kl.21:50

lel_95@hotmail.com

30.05.2013 kl.21:51

fridaamalieee@hotmail.com :D

Tonje 30.05.2013 kl.21:53

Jeg er med <3

Tonje Marie Vigmostad

Tonjemvig@hotmail.no

Van C Lam 30.05.2013 kl.21:57

Jeg har gjort det :D

vanlc@hotmail.no

Henriette Lunde 30.05.2013 kl.22:08

Henriette.lunde@hotmail.no

Hadde vært utrolig gøy å vinne :) Har vært fast leser og er alltid innom bloggen din flere ganger daglig! Stå på :)

Ann-Julie 30.05.2013 kl.22:14

Gjort : )

annjulienn@hotmail.com

Linni Olsen 30.05.2013 kl.22:26

Å, noe jeg virkelig trenger! Jeg er selvfølgelig med! linni.olsen@hotmail.com ♥

silje m.s 30.05.2013 kl.22:31

har likt facebook-siden din :-)

siljee1@hotmail.no

Anette 30.05.2013 kl.22:42

jeg er med! :) hurra

Otilie 30.05.2013 kl.22:53

gjort!:) otilietotland@hotmail.com

Veronica 30.05.2013 kl.23:08

veronica-lerberg@hotmail.com

Hildegunn Strand 30.05.2013 kl.23:09

åh, på ønskelisten hele våren ! vil ha ! :D

Tina Alnes Pettersen 30.05.2013 kl.23:12

Gjort! Tinus_snuppa@hotmail.com :)

asta 30.05.2013 kl.23:15

jag är med och har gillat alla sidor! :) :3

pastiss.blogg@hotmail.se

Mari Naug 30.05.2013 kl.23:18

Tykt hår :):)

Mari Naug

mari_naug@hotmail.com

Nina 30.05.2013 kl.23:20

Niinaegeland@gmail.com :)

Synne Fink 30.05.2013 kl.23:21

Har likt facebook-siden din :)

Mailen min er: syn.fink@online.no

Anniken ødegaard 30.05.2013 kl.23:22

Er med!:)

Iman 30.05.2013 kl.23:52

Imansalem@live.no:)

Hanne 30.05.2013 kl.23:57

hannesofieee@gmail.com

Anja 31.05.2013 kl.00:12

Jeg er meed :-D

anjay@hotmail.no

vide-marie 31.05.2013 kl.00:12

vide-marie@hotmail.com

Ida Marie 31.05.2013 kl.00:13

Ida@brautaset.net

Mina Berg 31.05.2013 kl.00:23

Mina_berg_haugen@hotmail.com :)

Ida 31.05.2013 kl.00:24

idamartine_6@hotmail.com

har likt :)
linda.jensen@live.no :-)

Lise 31.05.2013 kl.01:11

Jeg er med :)

Monica Ho 31.05.2013 kl.10:29

monica.ho@live.no <3

Ingrid Evensen 31.05.2013 kl.11:18

ingridkjolberg@gmail.com

Frøydis 31.05.2013 kl.11:24

Done! <3

froeh.lawl@hotmail.com

Emilie Brurås 31.05.2013 kl.12:29

Emilie.db@hotmail.com

Benita Michelle 31.05.2013 kl.13:02

michhi_1@hotmail.com :D

Emilie Eriksen 31.05.2013 kl.13:13

emiliehe.blogg@gmail.com :-)

Kaja 31.05.2013 kl.13:14

kaja-93@live.no

Taisa 31.05.2013 kl.14:59

har likt siden! håper på å vinne :D

taisa.98@hotmail.com

Silje 31.05.2013 kl.15:17

silje_vdv@hotmail.com

ida:) 31.05.2013 kl.15:30

ida-h-solberg@hotmail.no

Astrid B.S 31.05.2013 kl.15:30

Likt:)

Astridjenta@live.no

btw, elsker bloggen din, helt klar favoritt! er innom flere ganger om dagen så det hadde ikke skadet med enda flere innlegg;))

Kristin 31.05.2013 kl.15:42

kristin_1996_vestre@hotmail.com

Eline 31.05.2013 kl.15:49

eline.slorby@hotmail.com

Ane 31.05.2013 kl.16:12

Jeg er med :)

Mina Reiss 31.05.2013 kl.16:20

Jeg er med!

minareiss@yahoo.no

Ingrid K. 31.05.2013 kl.17:01

Likt! :*

ingrid.kristine@lyse.net

Stine 31.05.2013 kl.17:02

♡♡♡ Jeg er med 💋👸

Ingrid Kristine 31.05.2013 kl.17:07

Har likt! :*

ingrid.kristine@lyse.net

Ingrid K 31.05.2013 kl.17:10

Sorry hvis kommentaren min kom flere ganger. Visste ikke at kommentarene måtte godkjennes, så jeg prøvde flere ganger fordi jeg ikke så at kommentaren ble postet i kommentarfeltet. Beklager ;)

Kaja 31.05.2013 kl.17:45

kikki_b@live.no

Marie 31.05.2013 kl.18:56

Marie.soetofte@gmail.com

Ingeborg 31.05.2013 kl.19:27

ingeborg-g@hotmail.com

:-)

carina ustad 31.05.2013 kl.19:37

det er gjort :)

ustadcarina@gmail.com

Thea 31.05.2013 kl.19:53

Har likt siden :)

thea.jansrud@hotmail.no

Eline A.V 31.05.2013 kl.20:05

elineamdal@hotmail.com😉

Er med;-)

Julie 31.05.2013 kl.20:48

juliewb@live.com

Jeg er med<3

Marie 31.05.2013 kl.21:45

Gjort! håper jeg vinner :-D

Emilie Oshaug 31.05.2013 kl.22:09

Likt! emilieoshaug@hotmail.com :-)

Julie 31.05.2013 kl.22:11

julie_e96@hotmail.com

Julie 31.05.2013 kl.22:13

Er med!

julie_e96@hotmail.com

Emilie 31.05.2013 kl.22:14

Lizzi98765@gmail.com

Ida 31.05.2013 kl.22:29

Idaflorez@live.no :)

31.05.2013 kl.22:49

Så aurora linket til bloggen din, og med en gang jeg kom inn innså jeg at dette er en blogg jeg vil besøke oftere! hihi, vil gjerne delta i konkuransen din. har likt på facebook! Mail: malin.cecilie@hotmail.com

Haldis 31.05.2013 kl.23:45

Haldisw@hotmail.no :-)

Elisabethbs 01.06.2013 kl.00:17

Jeg er meed <3

Har likt. Elisabeth.sjovold@live.no

Rebekka 01.06.2013 kl.00:44

Jeg er med! :)

rebekka_wj@hotmail.com

Silje 01.06.2013 kl.00:58

silje996@hotmail.com :)

Martine 01.06.2013 kl.08:34

Jeg har likt og er med:) matine_hirth@hotmail.com

Marie Dale 01.06.2013 kl.08:44

Mariedale1997@gmail.com

Stine 01.06.2013 kl.09:00

Done!

stinefoldvik@me.com

Marlen S.Tordal 01.06.2013 kl.12:16

Likt!

Marlen-st@hotmail.com

Ann Elisabeth Angelund 01.06.2013 kl.12:18

har gjort det!:)

annelisabeth.pangelund@gmail.com

Karina Haaland Pedersen 01.06.2013 kl.12:19

Likt ♥

Karina.pedersen@lyse.net

Synnøve Hope 01.06.2013 kl.12:58

<3

Ronja Tatjana 01.06.2013 kl.14:22

Ronjatatana@gmail.com

ingrid sørensen 01.06.2013 kl.14:39

Sånn :-D

Amalie 01.06.2013 kl.14:54

Har likt siden din på facebook!

am_alie_99@hotmail.com

Amalie Heldal

<3

Andrine Sanden 01.06.2013 kl.15:30

asanden@live.no

Sann !<3

Line 01.06.2013 kl.15:36

ljf1997@hotmail.com

Line Johansen Fjær

Andrea Merkesvik 01.06.2013 kl.18:41

drea_merk@hotmail.com

amanda 01.06.2013 kl.20:08

likt :)

amandafossottesen@hotmail.com

Camilla Holt 01.06.2013 kl.20:49

Jeg er med! :)

Camilla Holt

camilla.holt@live.no

Camilla 01.06.2013 kl.21:00

Camilla_hogda@hotmail.com

Celine 01.06.2013 kl.21:30

har likt! celiner97@hotmail.com

rebekka fossmark 01.06.2013 kl.22:09

er med <3

nina.fossmark75@gmail.com

Maja Erdal 01.06.2013 kl.22:10

maja-oleane@hotmail.no

Esther 01.06.2013 kl.22:29

:-)

Tanja Veronica Solibakke 01.06.2013 kl.22:51

Jeg er med! :-)

tvsolibakke@outlook.com

Begynte å følge bloggen din ista, og såg du la ut link til fotografen som har fotografert deg, og gud så flotte og fine bilder! :-) Du er utrolig heldig som fikk blitt tatt bilde av henne!

Mariann 02.06.2013 kl.12:25

jeg er med :)

Mariann Ryen

mariannryen@hotmail.com

Ingrid. 02.06.2013 kl.14:46

ilynge97@hotmail.com :)

Josefine Marie Haavik 02.06.2013 kl.15:23

josefine.haavik@hotmail.com :-)

Hillevi 02.06.2013 kl.15:50

hhs_98@hotmail.com

Gunnhild 02.06.2013 kl.16:29

jeg er med :)

Gunnhild S.Austeng

gunspo@hotmail.com

Marte 02.06.2013 kl.16:52

mk.vold@stud.uis.no

Mari Nilsen 02.06.2013 kl.16:59

Mari_nilzsen@hotmail.com

Kaja hornmoen Svendsen 02.06.2013 kl.21:53

Likt:D

Kaja.sh@hotmail.com

victoria 02.06.2013 kl.22:40

victoria.sjastad@hotmail.com

Juliane Grundvig Malthe 03.06.2013 kl.11:15

Juliane_malthe@hotmail.com

Har likt :-)

Jonette 03.06.2013 kl.12:49

jonettetaraldsen@gmail.com :)

Marit 03.06.2013 kl.20:36

perle-marit@hotmail.com :D

Liv Zobbe 03.06.2013 kl.22:31

liv-zobbe@hotmail.com

Guro 03.06.2013 kl.23:33

gjort :)

guroroald@hotmail.com

Cecilie 04.06.2013 kl.09:30

mehlcecilie@gmail.com

Isabelle Tollefsen 04.06.2013 kl.09:37

isabelletollefsen@hotmail.com :))

Thea Langfoss 04.06.2013 kl.20:54

thealinnea@live.no

Tine Rekve 21 år 04.06.2013 kl.22:46

Krysser fingrene.

lisa 05.06.2013 kl.12:49

Lisa_sandsmark@hotmail.com

Ida Lovise 05.06.2013 kl.22:00

ida.aas@live.no

Ingrid Jakobsen 09.06.2013 kl.10:09

Jeg er med !

ingridjakobs1@hotmail.com

rebekka fossmark 12.06.2013 kl.21:36

nina.fossmark75@gmail.com

Cecilie 17.07.2013 kl.23:50

Ceciliemdahl@gmail.com
Anniken Jørgensen

Jeg heter Anniken Englund Jørgensen, 18 år og oppvokst ett lite sted utenfor Drammen. En gammel sjel i en ung kropp, alltid på jakt etter noe annerledes. Så dette er bloggen som følger mitt liv, ærlig og upyntet.

Kontakt:
anniken.jorgensen@hotmail.com

Følg meg:

  • Bloggdesign av KvDesign
    hits