Luke åtte er åpnet!

  • 08.12.2013 - 22:42


Idag kan dere vinne en pakke hairextensions fra billigextensions.no! Jeg har allerede extenions derifra og er veldig fornøyd. Jeg bruker så å si aldri dette, men det er jo gøy å ha i litt finere anledninger! 

FOR Å DELTA IDAG MÅ DERE:

Like facebook siden til Billighextensions HER
Like dette innlegget
Legg igjen mail! 

-A9

line cecilie 08.12.2013 kl.22:48

jeg er med! Igjen, hehe :D har likt! elsker håret derfra, det ser så fint ut på de som bruker det hihi.

line-cecilie-larsen@hotmail.com

kristine neset 08.12.2013 kl.22:48

kristinee_98@live.no :D

Tine Emilie Sandin 08.12.2013 kl.22:48

Tine-Emilie@hotmail.com♡

Maria Nicoline Nordmo 08.12.2013 kl.22:51

MariaNordmo@live.no

Kaja Gray 08.12.2013 kl.22:52

likt allerede! <3

onekaja@hotmail.com

Nora 08.12.2013 kl.22:53

noraovreberg@hotmail.com :-)

Marte soliana 08.12.2013 kl.22:53

Pliiis, jeg ønsker meg dette mere en noe annet! <3

lovisemartinebieber 08.12.2013 kl.22:54

lovisemartine@hotmail.com

Nora 08.12.2013 kl.22:54

Norajohansen@hotmail.com

Marte soliana 08.12.2013 kl.22:54

martesolianasteen@gmail.com <3 <3

Ellida 08.12.2013 kl.22:55

ellidao@hotmail.com

Sandra Yeomans 08.12.2013 kl.22:55

sandyeomans@hotmail.com

Tine 08.12.2013 kl.22:55

tinemg@hotmail.com

Eline 08.12.2013 kl.22:55

Eline_andrea@hotmail.com

Carina 08.12.2013 kl.22:55

carina_halstensen@hotmail.com

Malene Skansen 08.12.2013 kl.22:55

Veldig lyst på dette her :-D

neemo_95@msn.com

Caroline E. Delebekk 08.12.2013 kl.22:56

Carolinedelebekk@hotmail.com

Malin Hansen 08.12.2013 kl.22:57

Malin.09@hotmail.com

Aldina Sistek 08.12.2013 kl.22:58

aldina.sistek@hotmail.com :)

PIA HOLMEN 08.12.2013 kl.23:00

Jeg er med! =)

frkpia@hotmail.no

Marlene 08.12.2013 kl.23:00

:-)

Elise Vikki 08.12.2013 kl.23:01

Jeg er med! elise.vikki@hotmail.com!

Rebekka 08.12.2013 kl.23:01

rebekka_wj@hotmail.com

Håper virkelig jeg er så heldig å vinner dette, jeg med mitt porøse og forferdelige hår<3

Så kan jeg føle meg litt fin til julen jeg også :)

Wanda Mashadi 08.12.2013 kl.23:02

Done, done and DONE!

Wanda_mashadi@hotmail.com

Maria svege iglebæk 08.12.2013 kl.23:03

Gjort!

Maria.iglebaek@gmail.com

Tiffany & Daisy 08.12.2013 kl.23:04

Kjempe fin blogg du har! :)

Rangla 08.12.2013 kl.23:05

Gjort!:)

Ranglakontakt@hotmail.no

Amalie Kvalheim 08.12.2013 kl.23:06

Gjort!

a-m-a-l-ii-e@hotmail.com

Rikke 08.12.2013 kl.23:07

rikkebn1996@hotmail.com

Danja Toftegaard 08.12.2013 kl.23:08

daniatoftegaard@gmail.com

ida 08.12.2013 kl.23:08

Gjort ! :)

ida-helene8@hotmail.com

roksana 08.12.2013 kl.23:09

Gjort !!

Rokshiii@hotmail.com

08.12.2013 kl.23:11

Majahvattumf@gmail.com

Henriette 08.12.2013 kl.23:11

Var hos frisøren forrige uke og klipte håret mitt kort, anger skikkelig. Extensions er ikke akkuratt noe som blir prioritert på et studentbudsjett.

henriettehorne@yahoo.no

E 08.12.2013 kl.23:12

Krydser fingre! emiliehl@msn.com

Jasmin Eileen Stafseth 08.12.2013 kl.23:12

vannmelon98blogg@hotmail.com

<3

Siv 08.12.2013 kl.23:13

siv.hande@gmail.com :-D

Lena 08.12.2013 kl.23:13

lena-mons@live.no :-)

Veronika Olsnes 08.12.2013 kl.23:14

veronika_olsnes@hotmail.com

Rikke Hjelseth Larsen 08.12.2013 kl.23:14

Jeg har så lyst på lengre og tykkere hår! Extensioneset ser så bra ut!

Rikkehl@outlook.com

Malene 08.12.2013 kl.23:15

Gjort! :)

mallavht@hotmail.no

Ciska Kroes 08.12.2013 kl.23:15

ciska_berta@hotmail.com

08.12.2013 kl.23:15

Alexandran@live.no :)

Stine 08.12.2013 kl.23:15

Sita.edel@gmail.com

Isabelle Tollefsen 08.12.2013 kl.23:17

Med! :))

Anne-Dorthe Poulsen 08.12.2013 kl.23:17

annedorthekp@icloud.com

Oda Emilie Solbakken 08.12.2013 kl.23:17

Gjort :)

Oda_emilie_96@hotmail.com

Elise Christine 08.12.2013 kl.23:20

elise_hjelseth@hotmail.com :-)

Julie 08.12.2013 kl.23:20

Juliehagen@live.no

Andrea Barsgård 08.12.2013 kl.23:20

bolla_amb@hotmail.com

Rebekkarinnan 08.12.2013 kl.23:21

Ååh, jeg krysser fingrene denne gangen også :-)

rebekka.sofie@hotmail.com

Camilla Samuelsen 08.12.2013 kl.23:21

Camilla.135@hotmail.com

Guro Holten 08.12.2013 kl.23:21

guro.holten@gmail.com :)

Maria 08.12.2013 kl.23:21

Gjordt!

Maria-fluffy@hotmail.com :)

Mailén 08.12.2013 kl.23:25

gjort!:D

majja_lena@hotmail.com

Miriam F 08.12.2013 kl.23:25

miriamfnetskar@live.no

maria stølen 08.12.2013 kl.23:26

mariast0lenblogg@gmail.com

Vilde Marie Jersin 08.12.2013 kl.23:27

Jeg blir med!

Har alltid hatt lyst på extensions, spesielt etter venninnen min klippet håret mitt!

Helene Marie Myrstad 08.12.2013 kl.23:27

Gjort!

helenemeg@hotmail.com

Shanice Pedersen 08.12.2013 kl.23:28

Åh, jeg bruker ikke å melde meg på konkurranser rett og slett fordi jeg aldri vinner! Men denne måå jeg faktisk bare melde meg på. Har leenge tenk å bestille herfra, men kommer aldri noen vei med å gjøre det. Kanskje dette kan hjelpe! :)

pedersen_shanice@hotmail.com

Rikke 08.12.2013 kl.23:29

rikke@knutsson.no :-)

08.12.2013 kl.23:30

rikkeloengaard@hotmail.com :)

Emilie Jensen 08.12.2013 kl.23:31

Bruker ikke extensions selv, men søsteren min gjør det og hun ønsker seg nye. Så det hadde vært gøy å vinne dette for å gi det til henne, tipper hun hadde blitt veldig glad. Hun fortjener det ihvertfall! :)

emilie_j1997@hotmail.com

Kristin Andersen 08.12.2013 kl.23:31

kristinopdahl@hotmail.no

charlotte ludvigsen 08.12.2013 kl.23:31

charlotte.ludvigsen@hotmail.com :)

Alexandra Emilie Klein 08.12.2013 kl.23:32

alexandraemilie96@hotmail.com :)

Ida Florèz 08.12.2013 kl.23:35

idaflorez@live.no :)

Vivian Bolkan 08.12.2013 kl.23:36

vivianbolkan@hotmail.com ♥♥

ingvild høgli 08.12.2013 kl.23:36

Ingvild_1994@hotmail.com :)

08.12.2013 kl.23:41

hegerosv@hotmail.com :))

Rannveig 08.12.2013 kl.23:42

rannveig.havdal@outlook.com :- )

Aleksandra Hansen Wærnes 08.12.2013 kl.23:43

Aleksandrahw97@hotmail.no

Une 08.12.2013 kl.23:44

une.asp@hotmail.com

Elisiff wennersgaard 08.12.2013 kl.23:45

Bisi-eli@hotmail.no

ingrid 08.12.2013 kl.23:48

ingrid_christiansen@hotmail.com

Marte <3 08.12.2013 kl.23:58

Jeg er med <3

martet@hotmail.no

Kathy 08.12.2013 kl.23:58

kathyho93@hotmail.com

Anna 09.12.2013 kl.00:01

aannaa12@hotmail.com

Holmboe 09.12.2013 kl.00:03

Jeg er med :-)

Nicoline 09.12.2013 kl.00:04

nicoline10@live.no

Marit 09.12.2013 kl.00:07

Maritbreimo_98@hotmail.com

Leidy 09.12.2013 kl.00:13

leidy@live.no

Anna 09.12.2013 kl.00:17

asu010@hotmail.com

Janne 09.12.2013 kl.00:22

jannebekken@hotmail.com

Rebecca Loranger 09.12.2013 kl.00:23

rebeccaloranger97@hotmail.com

Tiril 09.12.2013 kl.00:30

tiril-97@live.no

Helene Krokaa 09.12.2013 kl.00:36

helenekro@hotmail.com

Sarugesi 09.12.2013 kl.00:38

sarugesi98@hotmail.com

Oda Meisfjord 09.12.2013 kl.00:47

oda98@live.no

Josephine 09.12.2013 kl.00:57

Lagt igjen :)

kristina 09.12.2013 kl.00:59

kristinaulvestad@gmail.com

Veronica Ryd 09.12.2013 kl.01:27

Har faktisk aldri hatt hairextensions før, men har alltid tenkt at jeg gjerne ville hatt det :-)

veronica.ryd@gmail.com

Ada 09.12.2013 kl.01:33

<3

Ada.ekrem@hotmail.com

Sandra Haugen 09.12.2013 kl.01:44

sandrahaugen00@hotmail.com :)

God jul søti

Maja Iselin Eklund 09.12.2013 kl.03:52

jeg er med!

majsen-ek@hotmail.com

Ida Solberg 09.12.2013 kl.05:17

Legger igjen e-posten i håp om og vinne dette jeg så sterkt er Avhengi av hver dag :) idaosolberg@hotmail.com. Ha en fin morgen og dag videre :)! Hilsen Ida :)

Cathrine Solberg 09.12.2013 kl.06:04

Catti-007@hotmail.com

Cecilie 09.12.2013 kl.07:16

Ceciliegustavsen@gmail.com

Erica 09.12.2013 kl.07:16

Jeg er med

Ericah.m@hotmail.no

Elinor 09.12.2013 kl.07:28

Jeg er med.

elinor@live.no

Sarah Kjønsvik 09.12.2013 kl.07:32

Jeg er med! Har gjort alt :-)

sarah-christina@hotmail.com

Lisa Marie 09.12.2013 kl.07:54

lisa-t94@hotmail.com

Charlotte Molander 09.12.2013 kl.08:05

Jeg er med!:) De extensionsene du bruker ser jo kjempe bra ut, så håper jeg vinner! hihi

charlotte.johanna.molander@hotmail.no

Ida 09.12.2013 kl.08:08

Ida.skotte.hansen@gmail.com

Henriette 09.12.2013 kl.08:09

henrietten97@hotmail.com

Malin Fjeld 09.12.2013 kl.08:12

malinlfjeld96@hotmail.com

Amalie Aasheim 09.12.2013 kl.08:13

amalieaasheim@hotmail.com

Lise Lotte 09.12.2013 kl.08:23

Har så lyst på sånne!!!!

Ine Ytreland 09.12.2013 kl.08:24

Ine_ytrr@hotmail.no

Kristine Reppen 09.12.2013 kl.08:26

kristinersam@hotmail.com

Hanna Torkelsen 09.12.2013 kl.08:27

hanna-ts@hotmail.com <3

Ingrid 09.12.2013 kl.08:41

Ingridk1711@hotmail.com

<3

Ida Johansen 09.12.2013 kl.08:45

iaj@ntebb.no

Vilde Witzø 09.12.2013 kl.08:47

Vilde_wi@hotmail.com

Mariel Hansebråten 09.12.2013 kl.08:49

mariehansebr@hotmail.com

Ella 09.12.2013 kl.08:52

Ella Aunaas

ellaaunaas@hotmail.com

Marte 09.12.2013 kl.09:07

Marteskullerud@hotmail.com

Cathrine 09.12.2013 kl.09:11

Cathrine_olsen93@hotmail.com

Marita 09.12.2013 kl.09:42

marita@lundahl.priv.no

Stine Frydenlund 09.12.2013 kl.09:51

meg_1995@msn.com :)

Stine Bakke 09.12.2013 kl.09:59

stine-bakke@outlook.com

Caroline 09.12.2013 kl.10:00

Carolinekobbeltvedt@hotmail.com

Jeg er med! Kjempe fin blogg!

Marte Bentdal 09.12.2013 kl.10:05

martebentdal@gmail.com

Silje 09.12.2013 kl.10:13

siljejohansen@live.no

Madeleine 09.12.2013 kl.10:13

madeleiine97@hotmail.com

Dina Dalheim 09.12.2013 kl.10:16

tljenta@hotmail.com

amanda 09.12.2013 kl.10:24

likt siden og innlegget :)

amandafossottesen@hotmail.com

Hanna Stokke 09.12.2013 kl.10:32

mail:Hanna-sb@hotmail.com

Rikke 09.12.2013 kl.10:43

rikkevoigt@gmail.com

Pernilla Degerstrøm 09.12.2013 kl.10:46

bodiga_@hotmail.com

Hanne 09.12.2013 kl.10:46

Hakr-o@online.no

Håper jeg vinner! jeg har veldig tynt hår, så tror det hadde blitt finere med extentions :)

Mineh 09.12.2013 kl.10:47

mineh96@hotmail.com

Julie Støstad 09.12.2013 kl.10:47

Julie_stostad@hotmail.com

Gina 09.12.2013 kl.11:00

ginajensvold10@gmail.com

Melissa Letvik 09.12.2013 kl.11:12

jeg er med :)

Tatjana 09.12.2013 kl.11:12

snuppa_40@hotmail.com

Åå, det hadde vært kjempe flott å vinne dette! :)

Elisabeth 09.12.2013 kl.11:27

headstrong@live.no

Hanna 09.12.2013 kl.11:32

:D

Datsnom 09.12.2013 kl.11:47

datsnom@hotmail.com <3 gjort!

Trine 09.12.2013 kl.11:48

Triine.gg@hotmail.com

Vilde 09.12.2013 kl.11:54

vilci@hotmail.com

josefine welhaven 09.12.2013 kl.12:11

Jeg er med :) Josefine.welhaven@gmail.com

Martine 09.12.2013 kl.12:27

martine.l.k@hotmail.com

maria 09.12.2013 kl.12:37

mariasteenf@hotmail.com

Ingrid Jakobsen 09.12.2013 kl.12:44

Jeg er med :):)

Kristin 09.12.2013 kl.12:46

titti.storm@hotmail.com

Celine 09.12.2013 kl.12:57

Celine_nordheim98@hotmail.com

<3

Cesilie Holm 09.12.2013 kl.13:07

Cesilie_holm@hotmail.com

Stine Aas 09.12.2013 kl.13:10

Husker jeg vant extensions på en tideligere toppblogger (blikso) fra soar, som aldri kom.

Sendte mail til siden, fikk både sent svar og et sint svar. De mente jeg hadde skrevet feil navn, og hvem i helvette skriver sitt eget navn feil? + hadde det vært bare en stave feil, hadde jo posten fint funnet frem så utrolig dårlig service og etter det har det vell bare blitt slik at jeg ikke stoler helt på extensions sider.

Så om jeg blir den heldige vinneren, håper jeg på det beste naturligvis!

stinehoasblogg@hotmail.no

Likt siden og innlegget på facebook, og er med!:-)

Telma 09.12.2013 kl.13:13

Telma_sf_98@hotmail.com

Ida L 09.12.2013 kl.13:20

ida--98@live.no

Helene 09.12.2013 kl.13:35

helene_johansen@hotmail.no

Sara Hansen 09.12.2013 kl.13:47

saraaaras@gmail.com

Kari 09.12.2013 kl.13:55

kari_thunberg@hotmail.com

Hedda 09.12.2013 kl.13:57

Likt! :)

heihedda@yahoo.no

Josephine 09.12.2013 kl.14:11

Josephine@sf-nett.no

Helle 09.12.2013 kl.14:12

Helle@siggerud.no

Jeanette 09.12.2013 kl.14:16

:)

Veronica 09.12.2013 kl.14:21

Gjort :)

veronica-lerberg@hotmail.com

Martine Meidal 09.12.2013 kl.14:27

martine_meidal@hotmail.com ! :D

EMMA 09.12.2013 kl.14:27

emma.mur@hotmail.com :)

Celin Midthaug 09.12.2013 kl.14:29

celin69@hotmail.com

Marianne Thomassen 09.12.2013 kl.14:36

thomassem@live.no

<3 09.12.2013 kl.14:38

Hei Anniken!

Lurer på om du kunne kjørt en konkurranse der man IKKE trenger facebook for å delta. Er utrolig nok ikke alle her i verden som har det... :)

KLEM<3

Marte Pernille Gran Nykaas 09.12.2013 kl.14:40

:D

Pernille Klatran 09.12.2013 kl.14:40

peraklat@hotmail.com

Mina 09.12.2013 kl.14:42

Mailen ligger i kommentaren:)

Anna 09.12.2013 kl.14:48

anna.sonia97@hotmail.com

Line 09.12.2013 kl.14:56

herlig:)

Helene 09.12.2013 kl.14:57

Åh, hadde passet perfekt nå som jeg skal på juleball!

Er selvfølgelig med, Helene.eliassen@hotmail.no

June Frøshaug 09.12.2013 kl.15:07

Gjort!

junefroshaug@outlook.com

Hanna Grimstad 09.12.2013 kl.15:08

Hanna-jonette@hotmail.com <3

Ylva Cerine 09.12.2013 kl.15:09

ylva.cerine@gmail.com

Ingvill 09.12.2013 kl.15:09

ingvill.lovoll@gmail.com

Charlotte Østvig 09.12.2013 kl.15:11

charlotte@ostvig.com

Eline Nilsen 09.12.2013 kl.15:16

eline.nilsen@hotmail.com

Janne Malene Njøten 09.12.2013 kl.15:17

kjerstinjoten@hotmail.com

DALIDA 09.12.2013 kl.15:18

dalkaj@ostfoldfk.no

Celine 09.12.2013 kl.15:20

celinehb@hotmail.com

Manprit Grewal 09.12.2013 kl.15:28

manpritgr@hotmail.com

Maren Eriksen Bru :) 09.12.2013 kl.15:28

marenparen12@hotmail.com

thea kristine 09.12.2013 kl.15:33

Thea.aasheim@live.no

Maria Seljevoll 09.12.2013 kl.15:46

Begge er likt, og mailen min er maarias@live.no :)

Elise Stenfeldt 09.12.2013 kl.15:49

Elise_jenten@hotmail.com <3

Helene 09.12.2013 kl.15:54

heleneogdazzling@gmail.com

Betina 09.12.2013 kl.16:00

Betinaandersen@hotmail.no

lotte engelien christensen 09.12.2013 kl.16:01

peterpanerhot@gmail.com

Ella 09.12.2013 kl.16:04

ella.nic@hotmail.com <3

Mia 09.12.2013 kl.16:04

mia_98@live.no

Ingrid Kleppe 09.12.2013 kl.16:13

ingrid_kleppe_15@hotmail.com

Karina Haaland Pedersen 09.12.2013 kl.16:13

karina.pedersen@lyse.net

Lisa Drivenes 09.12.2013 kl.16:15

åå, ønsker meg så inderlig dette! Håret er katastrofe etter å ha klipt det skulderlangt når jeg alltid har hatt hår omtrent til rumpa, angrer så fælt. Har snart mitt siste ball på ungdomsskolen også, og vil så gjerne ha langt hår igjen til da! Ville satt så stor pris på å vinne!

Lisa.boe.drivenes@hotmail.com

SIgrid 09.12.2013 kl.16:19

sigridseim@hotmail.com :)

leorita 09.12.2013 kl.16:21

gjort ! <3 leorita1@live.no

Kristina Eliassen 09.12.2013 kl.16:24

kristina.eliassen@live.no :D

Ida MD 09.12.2013 kl.16:27

Gjort♥♥

Sofie Nordhus 09.12.2013 kl.16:28

Gjort!

sofie-g-n@hotmail.com

Eline Holhaugen 09.12.2013 kl.16:30

eline.h@hotmail.com

09.12.2013 kl.16:32

caroliina-bt@hotmail.com :)

Carolina T. D

Tallulah h. 09.12.2013 kl.16:33

t.holmebakk@hotmail.com

Asja 09.12.2013 kl.16:37

asja96@hotmail.com

Inger Helene Holm Wilson 09.12.2013 kl.16:40

khana-helene@hotmail.com

silje 09.12.2013 kl.16:41

siljemyrseth97@hotmail.no

Ingeborg 09.12.2013 kl.16:42

Ingeborg-jh@vikenfiber.no

I love you Anniken! You make my day❤️ Klemmm
Har likt siden og delt innlegget:) stineerichsen.blogg@hotmail.com

Kamilla 09.12.2013 kl.16:45

Kamilla.krogstad@hotmail.com

thea nordstrand 09.12.2013 kl.16:51

Thea nordstrand Thea_kengala@icloud.com

christine solheim 09.12.2013 kl.16:56

christine.solheim@gmail.com

Ane Sophie 09.12.2013 kl.17:06

sophie_97@live.no

Selma 09.12.2013 kl.17:07

Selmkrog@gmail.com

Michelle danielsen 09.12.2013 kl.17:12

Michelle-danielsen97@hotmail.com

Åååh så herlig premie!

Anne Solveig 09.12.2013 kl.17:15

Beautiful!

June Pedersen 09.12.2013 kl.17:16

June.pedersen@hotmail.com

Herlig premie :)

Mona Storvik 09.12.2013 kl.17:19

mona.storvik@icloud.com

sofie 09.12.2013 kl.17:22

ragnhildbakke@hotmail.no! :)

09.12.2013 kl.17:26

irmelin@laukvik.com

malinva 09.12.2013 kl.17:32

likt ;)

malin_v_a@hotmail.com

Helene 09.12.2013 kl.17:35

helenesn_96@hotmail.com

Pia 09.12.2013 kl.17:35

p_i_a_92@hotmail.com

Maria 09.12.2013 kl.17:37

Jeg er med :)

marimelh@hotmail.com

Anna.Fredriksen 09.12.2013 kl.17:38

likt :D har alltid ønsket meg lengre hår,mitt hår vil bare ikke bli så langt som jeg ønsker det, så da har det vært perfekt med extensions =)

mail: annafredriksen90@gmail.com

Linn 09.12.2013 kl.17:47

<3

mail: linnhal_91@hotmail.com

Tina Amalie Schei Brovold 09.12.2013 kl.17:48

tina-amalie@hotmail.com

Camilla Wegger 09.12.2013 kl.17:55

weggercamilla@hotmail.com

Martine 09.12.2013 kl.18:02

Martine.rr@hotmail.com

Kristina 09.12.2013 kl.18:05

Likt!

kristina@vassilev.eu

Serine 09.12.2013 kl.18:07

Serine_Sofie@hotmail.som :)

Maia 09.12.2013 kl.18:14

maia@peckel.com

Hannah 09.12.2013 kl.18:21

hannahje@online.no

Bethina 09.12.2013 kl.18:26

bethinafrostad@hotmail.com !:)

vedis christine gjestemoen 09.12.2013 kl.18:26

Gjort!

Vedis1996@hotmail.com

Kanutte 09.12.2013 kl.18:30

likt :)

epost: kanuttemsn@hotmail.com

Frida Frivoll 09.12.2013 kl.18:48

Åååå har såå lyst til å vinne ♥♥

frida-fri-00@hotmail.com

Rebekka Breiby 09.12.2013 kl.19:08

rebekka-j99@hotmail.com

Marie 09.12.2013 kl.19:24

er med:)

elisebo 09.12.2013 kl.19:44

Gjort :-)

e.lisee@live.no

Julie Klemetsen 09.12.2013 kl.19:49

er med <3

Elise Bjørnson Kleven 09.12.2013 kl.19:52

Har likt innlegget og siden. :)

Elise Bjørnson Kleven

Elibkle@gmail.com

Ingrid Marie Haug 09.12.2013 kl.19:55

Åh, det hadde vært noe å vinne extensions! Likt facebooksiden og blogginnlegget! :-)

Christina Waal 09.12.2013 kl.19:58

Gjort, Christinasw@live.no <3

Elise Stenfeldt 09.12.2013 kl.20:11

Har likt begge deler, jeg er med :)

Elise_jenten@hotmail.com

Kristine 09.12.2013 kl.20:15

Gjort, lislebyjenta96@hotmail.com

Thea 09.12.2013 kl.20:18

thea.jansrud@hotmail.no

ayantu 09.12.2013 kl.20:19

ayantumuktar02@gmail.com

09.12.2013 kl.20:21

sofie.s.pettersen@hotmail.com

Ida 09.12.2013 kl.20:24

Ida.iphone@hotmail.no

stina johansson 09.12.2013 kl.20:25

stina321@live.no

Emilie Silden 09.12.2013 kl.20:31

mixprix@hotmail.com

oda 09.12.2013 kl.20:48

jeg har likt begge delene!

mail: odasvendsen@hotmail.com

Lone Hansen 09.12.2013 kl.20:51

lone_kristin@live.no

andrea cecilie 09.12.2013 kl.20:53

Utrolig fint! Ønsker meg det, det hadde blitt utrolig kult på meg ♥ (tror jeg da, hehe) Mange venner av meg har det, men ikke jeg. Kanskje det er min tur :D

Du kler det ekstremt godt :) Håret ser tjukkere ut, og det blir jo lengre♥

Ha en god kveld videre Anniken!

♥ vikkiogandy.blogg@hotmail.com ♥

Emma Bjørnstad 09.12.2013 kl.21:06

emma.bjornstad@hotmail.com

amalie 09.12.2013 kl.21:09

heii er med

Beate Solem 09.12.2013 kl.21:12

beatesolem98@gmai.com

Kine Braathen 09.12.2013 kl.21:14

Med <3

Kine98@live.no

Christine Meling 09.12.2013 kl.21:19

c-stine@hotmail.com

Carine 09.12.2013 kl.23:57

Cj1999.22.11@hotmail.no ❤️

Helene 10.12.2013 kl.15:20

Helene.jacobsen@hotmail.no💗💗

Silje Nordeng 11.12.2013 kl.22:31

siljetn@live.com <3
Anniken Jørgensen

Jeg heter Anniken Englund Jørgensen, 18 år og oppvokst ett lite sted utenfor Drammen. En gammel sjel i en ung kropp, alltid på jakt etter noe annerledes. Så dette er bloggen som følger mitt liv, ærlig og upyntet.

Kontakt:
anniken.jorgensen@hotmail.com

Følg meg:

  • Bloggdesign av KvDesign
    hits